2019

Opět změna v sestavě. Na pozici kytaristy přichází Martin. A hlasově nás podpřil Richard, díky němuž cvičíme několik nových songů.

2018

V polovině roku pro časové vytížení ukončil spolupráci basista Marek. Nesháněli jsme nového člena kapely, ale basové party si mezi sebe rozdělují Honza a Honza.

2017

Zintenzivňujeme vystupování a zdá se, že jen v průběhu první půlky roku absolvujeme nejméně čtyři koncerty.

2016

Kapela odehrává čtyři koncerty a obměňuje část repertoáru ve snaze zvládnout i náročněji aranžované skladby.

2015

Hlavně zkoušíme a v březnu odehráváme náš první koncert v nejnovější pětičlenné sestavě. To nás nakoplo k další aktivitě a snažíme se najít vhodné termíny pro další vystoupení.

2014

Tento rok zahajujeme koncertem na začátku února. Dále se ctí přijímáme pozvánku na květnovou oslavu deseti let od založení skupiny Dědečkův duch, z níž vzešel náš bubeník. Dále pak plánujeme koncert alespoň jednou za čtvrtletí.

Krátce po oslavě Dědečkova ducha se s námi rozloučil dlouholetý a zakládající člen kapely Jirka Brožák. Daří se nám rychle najít náhradu na postu baskytaristy ze spřízněné kapely Rockass Marka Žádníka a posiluje nás i nový kytarista Honza Boťa.

2013

A na začátku roku 2013 se na obzoru objevuje nový hráč na klávesy, takže se těšíme na plnější zvuk a větší zábavu!

Bohužel po jediném koncertu s klávesami nakonec pokračujeme v původní sestavě ve čtyřech a v roce 2013 absolvujeme pouhé dva koncerty. Z různých, ať už pracovních nebo zdravotních důvodů, nejsme schopni shodnout se na termínech pro více vystoupení.

2012

Utužujeme sestavu a pilujeme repertoár. Vystupujeme ale vlastne jen jednou a nabíráme kondici na více koncertů v roce 2013.

2011

V tomto roce absolvujeme již více vystoupení a ukončujeme jej Vánočním večírkem v klubu La Fabrika.

2010

Začátkem roku 2010 kapela nachází novou posilu. S bubeníkem Milošem Jedličkou tvrdě pracuje na novém repertoáru. V druhé polovině roku, i když kapela ještě nemá hotový nový repertoár, otrkává se na svých prvních veřejných vystoupeních.

2009

V září 2009 dává Lenka přednost studiu.

2008

Kapela absolvovala svoji první zábavu a další koncert. Zejména ale byly realizovány studiové nahrávky šesti skladeb a vydáno demo CD.

Přibližně po roce od založení byla činnost kapely přerušena. Bubeník Vláďa Flek odešel hrát do rokového nebe se svým velkým vzorem Johnem Bonhamem. Poté došlo k rozchodu s naším klávesákem.

Na konci roku 2008 však kapela začíná znovu zkoušet včetně několika vlastních písní s bubenicí Lenkou Pohlovou.

2007

Magické datum vzniku naší kapely bylo 7. 7. 2007.

Tehdy se dali dohromady hudebníci, hrající pouze nahodile na různých akcích, ale spíše se scházející jen ke zkoušení. Ve znamení zkoušek bylo i následující období, završené v prosinci 2007 prvním koncertem.